Wanna akrylowa prostokątna INES 160 x 75 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00302
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Wanna akrylowa INES to wanna dla osób ceniących proste kształty, symetrię i idealnie prostą linię. Jej gładka powierzchnia szybko się ogrzewa i utrzymuje temperaturę wody, nie wystudzając jej. Dzięki temu każda kąpiel może zamienić się w długi i relaksujący odpoczynek.
Wanny akrylowe INES są produkowane z najlepszej jakości surowców przez polskiego producenta. Odnaleźć w nich można pasję, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie założyciela firmy. Wanna dostępna jest z obudową w kolorze białym oraz czarnym (sprzedawane osobno), co pozwala na bardzo różnorodne aranżacje łazienki i daje nieograniczone możliwości stworzenia idealnej przestrzeni łazienkowej.
W zestawie stelaż.
Obudowa sprzedawana osobno.
| Symbol | 00302 |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 56 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Pojemność | ok. 160 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)