Wanna akrylowa prostokątna MINI 100x65 Polimat
Wystaw opinię o produkcie
427,50 zł
Cena
427,50 zł
Cena regularna:
587,00 zł
-27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
456,00 zł
525,82 zł
Cena
525,82 zł
Cena regularna:
722,01 zł
-27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
560,88 zł
-6%
Kod produktu: 00059
duża ilość
Dostawa
od
225,00 zł
-
Kurier (ns)
od
225,00 zł
-
Kurier (ns)
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Wanna akrylowa prostokątna MINI 100x65 Polimat
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Wanna MINI jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących praktyczność i wygodę w jednym. Wanny prostokątne MINI pozwolą się cieszyć komfortem wspaniałych kąpieli nawet w niewielkiej, bądź trudno ustawnej łazience.
W zestawie stelaż.
Obudowa sprzedawana osobno.
| Symbol | 00059 |
|---|---|
| Długość | 100 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość całkowita | 54,5 cm |
| Wysokość rantu | 3,5 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Pojemność | ok. 58 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokątne |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400