Wanna akrylowa wolnostojąca LEA produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00251
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Wanna wolnostojąca LEA to produkt dla osób mogących sobie pozwolić na łazienkowe ekstrawagancje, ceniących oryginalne i niebanalne rozwiązania. Jest to wanna o najwyższej jakości, szybko się rozgrzewająca, utrzymująca temperaturę wody, a co za tym idzie umożliwia długi komfortowy relaks w kąpieli.
W komplecie biała obudowa wanny.
W zestawie stelaż.
| Symbol | 00251 |
|---|---|
| Długość | 170 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość całkowita | 65 cm |
| Wysokość rantu | 4 cm |
| Głębokość | 51 cm |
| Pojemność | ok. 220 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Kolor | biały |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)