Wanna wolnostojąca z półką KIVI biała 165 x 75 cm produkcji Polimat
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 00471
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Wanna wolnostojąca z półką KIVI
Subtelna, piękna i niezwykle elegancka wanna wolnostojąca KIVI z praktyczną półką stanie się centralnym punktem każdej łazienki.
Organiczny kształt, delikatne ranty i idealnie dopasowana półka to z pewnością atuty tej wanny.
Formuła Ideal Smooth Way, którą stosujemy w tej kolekcji daje naszym produktom idealną gładkość, również w miejscu łączenia wanny z obudową, czym wyróżnia nas na tle innych producentów wanien akrylowych. Powierzchnia naszych wanien jest jednolita, trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
W komplecie stelaż oraz syfon.
Wanna dostępna na zamówienie.
| Symbol | 00471 |
|---|---|
| Materiał | Akryl |
| Długość | 165 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 58,5 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Pojemność | ok. 190 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Produkt łatwopalny. Nie trzymaj blisko źródeł ognia.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Produkt powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
POLIMAT Roman Brejecki
rzedbojewice 33
88-150 Kruszwica, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)