Zestaw Natryskowy Navaro Nr Kat. Rea-P0802 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-P0802
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Zestaw natryskowy został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. W produkcji naszych termostatów wykorzystaliśmy wiodące i najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo i komfort w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów dają gwarancję trwałości i niezawodność przez długie lata.
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wykończenie: | chrom / biały |
| Wysokość | 73 cm |
| Głowica termostatyczna: | Tak |
| Rozmiar deszczownicy: | 20 x 20 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)