Półka narożna produkcji Andex Sanibella 500/CC
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 500/CC
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Półka narożna z kolekcji Sanibella znanej marki Andex. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości mosiądzu, stopów odlewniczych ZnAl oraz aluminium, odpornego na korozję. Całość pokryta jest powłokami galwanicznymi: miedziowo-niklowo-chromową jako zewnętrzną warstwą wykończeniową. Zachwyca prostym kształtem i formą. Co więcej, produkt objęto pięcioletnim okresem gwarancji.
Na indywidualne zamówienie może zostać wykonana dowolna długość półki oraz zamiast szkła przeźroczystego można wstawić szkło matowe (mrożone). Dostępne elementy zapasowe: szkło do półki.
Dane techniczne:
- wymiary: 325 x 20 x 230 mm
- grubość szkła: 6 mm (szkło niehartowane)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Producent
ANDEX – Pawłowscy spółka jawna
ul. Czerwona
96-100 Skierniewice, Polska