Umywalka granitowa nablatowa z miejscem na baterię - z maskownicą, producent: Deante, nr kat.: CQR_TU6M
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: CQR_TU6M
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Umywalka granitowa nablatowa z miejscem na baterię - z maskownicą, producent: Deante, nr kat.: CQR_TU6M
Estetyczna umywalka granitowa stworzona została z prawdziwego granitu o unikalnych właściwościach, które docenią nie tylko miłośnicy natury. Charakteryzuje się odpornością na uderzenia, odbarwienia, wysoką temperaturę i szok termiczny. Specjalna hydrofobowa powłoka ułatwia codzienne sprzątanie. Umywalka nablatowa może być stawiana bezpośrednio na blacie. Bardzo dobrze komponuje się z pulpitami wykonanymi z drewna, kamienia lub stalowymi. Model wyposażony został w półkę z możliwością zamontowania baterii oraz w specjalnie zaprojektowaną granitową maskownicę odpływu, która podniesie estetykę produktu.
Umywalka granitowa Titanium o wymiarach 600x400 mm to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wykonana z najwyższej jakości granitu, umywalka charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz odpornością na zarysowania i wysokie temperatury. Jej minimalistyczny, prostokątny kształt i ciemny, oryginalny kolor doskonale komponują się z różnymi stylami łazienek, dodając im nowoczesnego charakteru. Granitowa maskownica odpływu skutecznie ukrywa elementy instalacyjne, nadając umywalce estetyczny i stylowy wygląd. Gładka powierzchnia umożliwia łatwe utrzymanie czystości, dzięki czemu umywalka zawsze prezentuje się idealnie.
Właściwości hydrofobowe odpychają cząsteczki wody, Właściwości granitu Deante: odporność na uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia, szok termiczny, Granit wzbogacony jonami srebra dodaje właściwości antyseptycznych, Tylko najlepsze materiały, których jakość potwierdzamy badaniami w laboratorium, W ofercie dedykowany środek bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
Cechy produktu:
Umywalka:
Wykończenie: antracyt metalik
Materiał: granit
Sposób montażu: nablatowa/stawiana
Szerokość [mm]: 400
Długość [mm]: 600
Wysokość [mm]: 130
Głębokość [mm]: 120
Podfrezowane otwory pod baterie: 1
Antybakteryjność: Tak
Hydrofobowość: Tak
Bez przelewu: Tak
Poznaj firmę Deante, polskiego producenta wyposażenia łazienek - informacje.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)