Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Grzejniki łazienkowe Imers

Przedstawione poniżej grzejniki łazienkowe / dekoracyjne można przystosować do indywidualnych potrzeb, to znaczy: zmienić kolor ze standardowego białego na dowolny z palety RAL, dostosować wymiary grzejnika do potrzeb klienta lub przygotować go do montażu grzałki elektrycznej. Takie zmiany wymagają wydłużonego terminu realizacji, który średnio wynosi od 7 do 14 dni. Składając zamówienie można skorzystać z przedstawionych propozycji kolorystycznych lub samemu podać numer koloru z palety RAL. Jeżeli chcesz, aby wybrany przez Ciebie grzejnik miał inne wymiary niż zaproponowane, to podaj nam w zamówieniu jego wymiary zewnętrzne, a my prześlemy Ci wycenę i poinformujemy o terminie realizacji zamówienia.

Poniżej przedstawiliśmy przykładowe realizacje kolorystyczne, które są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Wyświetlona lista produktów nie przedstawia wszystkich dostępnych wersji, a jedynie skromnie ilustruje bogactwo dostępnych opcji.

Informujemy również, że grzejniki łazienkowe / dekoracyjne wykonane w innym kolorze niż biały, lub przystosowane do montażu grzałki elektrycznej są wykonywane jedynie na indywidualne zamówienie i w związku z powyższym nie podlegają zwrotowi.

W ofercie polskiej firmy Imers, z Torunia, znajdą państwo zarówno nowoczesne grzejniki chromowane jak i te o klasycznej formie. Producent ten oferuje duże różnorodność pokryć, na przykład: satyna, chromowanie błyszczące, stary mosiądz, złoty mosiądz, oraz ogromny wybór kolorów z palety RAL. Atutem firmy Imers jest możliwość wykonania grzejnika "pod wymiar". Jeżeli macie Państwo niestandardowe podłączenie w swojej łazience, a nie planujecie poważnego remontu, to możecie liczyć na niestandardowe wykonanie zamówienia. Produkty tej firmy świetnie sprawdzają się w przedpokojach, holach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich. Przy projektowaniu grzejników projektanci firmy Imers przewidzieli również możliwości ich współpracy z grzałkami elektrycznymi. Dzięki takiemu udogodnieniu, w przejściowym okresie grzewczym, grzejnik ogrzeje nam łazienkę lub osuszy mokre ręczniki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl