Stylowalazienka.pl
Masz pytanie? Zadzwoń!

Lustra łazienkowe

Lustro Aria White 840 produkcji Comad Lustro Aria White 840 produkcji Comad
Producent: Comad
Cena: 136,08 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro ARUBA 840 60cm produkcji COMAD Lustro ARUBA 840 60cm produkcji COMAD
Producent: Comad
Cena: 285,81 zł 321,14 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Luna Fi600 lustro led w czarnej ramie Comad Luna Fi600 lustro led w czarnej ramie Comad
Producent: Comad
Cena: 689,00 zł 957,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Luna Fi800 lustro led w czarnej ramie Comad Luna Fi800 lustro led w czarnej ramie Comad
Producent: Comad
Cena: 850,00 zł 1 188,95 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Lustro LED Apollo Comad Lustro LED Apollo Comad
Producent: Comad
Cena: 889,00 zł 1 206,26 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Lustro LED Hestia 60 cm Comad Lustro LED Hestia 60 cm Comad
Producent: Comad
Cena: 832,35 zł
szt.
zobacz więcej
Lustro LED Hestia 80 cm Comad Lustro LED Hestia 80 cm Comad
Producent: Comad
Cena: 769,00 zł 1 070,01 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Lustro łazienkowe - niezbędny element wyposażenia

Lustro jest niezbędne w każdej łazience. Pełni nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną. Optycznie powiększa pomieszczenia oraz je rozjaśnia, a także eksponuje wybrane elementy wystroju wnętrza.

Idealne lustro do każdej łazienki

Łazienka to jedno z najbardziej eksploatowanych pomieszczeń w całym domu. Służy nie tylko wykonywaniu czynności związanych z utrzymaniem higieny osobistej, ale często staje się także domowym salonem fryzjerskim lub gabinetem kosmetycznym. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy perfekcyjnego makijażu nie byłoby możliwe bez odpowiedniego lustra.
Obok tradycyjnego lustra łazienkowego z ramą, coraz większą popularnością cieszą się lustra bez ramy, które pasują zwłaszcza do nowoczesnych łazienek. Najczęściej stosuje się lustra wiszące, które mogą być przyklejane bezpośrednio do ściany lub  mocowane za pomocą odpowiednich uchwytów. Stylowym elementem wystroju mogą być również lustra stojące, choć ze względów praktycznych są one wybierane rzadziej. Z kolei w małych łazienkach w bloku świetnie sprawdzają się kompaktowe rozwiązania, takie jak lustro łazienkowe z półką lub szafka łazienkowa z lustrem, które pozwalają wygospodarować dodatkową przestrzeń do przechowywania kosmetyków czy niezbędnych akcesoriów łazienkowych. Szafki z lustrzanymi frontami stanowią przy tym ciekawy element dekoracyjny i nadają wnętrzu nowoczesny charakter.

Nie tylko kinkiety

Aby lustro do łazienki dobrze spełniało swoją funkcję, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Można zdecydować się na tradycyjny kinkiet nad lustrem lub wybrać lustro z oświetleniem. Warto poświęcić czas i dobrać taką lampę, która będzie tworzyła spójną całość z armaturą i dodatkami do łazienki. Lustro łazienkowe z dwoma kinkietami to chyba najbardziej klasyczne rozwiązanie, nadal chętnie wykorzystywane przy urządzaniu łazienki. Dużo większe możliwości aranżacyjne stwarza jednak lustro podświetlane energooszczędnymi diodami LED. Tego typu lustra do łazienki są niezwykle eleganckie i designerskie, a przy tym bardzo praktyczne w użytkowaniu. Posiadają wbudowany włącznik, a często również regulację jasności czy nawet barwy światła, co pozwala dostosować oświetlenie do potrzeb użytkownika.

Nowoczesne lustro łazienkowe - praktyczne i funkcjonalne

Lustro do łazienki LED to tylko jedno z nowoczesnych rozwiązań, które proponują nam producenci. Innym ciekawym pomysłem jest podgrzewane lustro łazienkowe, które wyposażone jest w specjalną matę lub folię grzewczą, mającą za zadanie zapobiegać parowaniu tafli lustrzanej (podobnie jak powłoka anty-fog). Najbardziej zaawansowane modele luster łazienkowych mogą być wyposażone w zegar, sensoryczne włączniki czy głośniki Bluetooth, co pozwala zaspokoić oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników.
Warto zauważyć, że nowoczesne technologie, stosowane przy produkcji luster do łazienki, pozwalają na uzyskanie perfekcyjnie gładkiej tafli, która gwarantuje uzyskanie idealnego odbicia.

W naszym sklepie znaleźć można szeroki wybór luster łazienkowych w różnych rozmiarach, kształtach i stylach. Oferujemy również lampy łazienkowe nad lustro, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Stawiamy przede wszystkim na jakość i ciekawy design, dlatego oferujemy produkty renomowanych firm w atrakcyjnej cenie.