Drzwi Prysznicowe Uchylne Fargo 120 Nr Kat. Rea-K6328 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-K6328
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Drzwi Fargo wykonano z wysokogatunkowego bezpiecznego szkła hartowanego Crystal Clear z laserowo naniesioną powłoką Easy Clean. Prawie metrowa rączka jest nie tylko efektowna, ale również bardzo praktyczna i wygodna przy otwieraniu dla dużych osób, jak i małych dzieci. Dzięki swej konstrukcji drzwi Fargo dają możliwość montażu na brodziku o różnych wysokościach lub bezpośrednio na posadzce. W komplecie znajduje się wszystko, co potrzebne do zamontowania drzwi: uszczelki, uchwyt, zawiasy.
Po obu stronach drzwi jest możliwość zastosowania profilu poszerzającego pozwalającego na powiększenie rozmiaru drzwi o 25 mm każdy.
| Sposób otwierania drzwi: | Uchylne |
|---|---|
| Rozmiar drzwi: | 120 |
| Kierunek drzwi: | Uniwersalne |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Wysokość drzwi prysznicowych: | 1950 mm |
| Szerokość wejścia: | 605 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Materiał uchwytów: | Mosiądz |
| Powłoka Easy Clean: | Tak, po jednej stronie szyby |
| Wykończenie profili: | Czarny |
| Regulacja na profilach: | 1185-1200 mm |
| Zestaw uszczelek w komplecie: | Tak |
| Możliwość montażu bez brodzika: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zanim kupisz kabinę prysznicową
Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że wymiary wybranej kabiny prysznicowej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Zazwyczaj podana szerokość to odległość do najbardziej wystającego jej elementu, którym w większości przypadków nie jest oś szyby! Często producenci podając wymiary kabiny kierują się rozmiarami brodzika prysznicowego, z którym może być ona skompletowana. Wówczas rozbieżności między rzeczywistymi wymiarami, a podanymi w nazwie produktu mogą wynosić nawet do 1.0 cm.
Jak uniknąć błędu?
Przed zakupem spójrz na rysunek techniczny. Zawiera on niezbędne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Pamiętaj również o tym, że chętnie pomożemy w zakupie. Zadzwoń lub napisz do nas.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)