Ścianka Prysznicowa 110 Bler-1 Nr Kat. Rea-K7956 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-K7956
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Nowoczesny design okraszony subtelną nutą geometrii z pewnością odświeży każdy wystrój łazienki i wprowadzi niesamowity nastrój niezależnie od tego czy aranżacja wnętrza naznaczona jestem stylem nowoczesnym, vintage czy dowolnym innym.
Czarne profile w połączeniu z przezroczystym szkłem to nic innego jak perfekcyjna równowaga w designie całego produktu. Czarne linie przebiegające wzdłuż ścianki, tworząc świetnie wyważony wzór, to jeszcze kolejny walor cieszący oko nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. Regulowane, aluminiowe ramię dopełnia całą kompozycję swoim minimalizmem.
Ścianka prysznicowa Bler to nie tylko niezbędnik do codziennej higieny to również czas na chwilę relaksu, na który zasługujesz po całym dniu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby poza wysokiej klasy funkcjonalnością, produkt był również wyjątkowym elementem w Twojej łazience i sprawiał przyjemność nie tylko dla Twojego ciała ale i oczu. Pozwól sobie sprawić aby Twoja łazienka stała się czymś więcej niż tylko miejscem do odświeżenia.
Dla maksymalnego komfortu nasza ścianka pokryta jest innowacyjną nano powłoką Easy Clean jest to technologia pozwalająca na utrzymanie ścianki w idealnym porządku przy minimum wysiłku. Zachowaj perfekcyjną czystość bez używania silnych detergentów. Dodatkowo dołączona listwa podłogowa zabezpiecza szybę prysznicową przed uszkodzeniem. Kolor czarny nanoszony jest w procesie produkcji, następnie dwukrotnie hartowany wraz z skrzydłem w temp. 600-800°C. Gwarantuje to 100% trwałości i odporności na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest to jedyna metoda zapewniająca najwyższą jakość i wytrzymałość.
| Typ kabiny: | Walk-in |
|---|---|
| Rozmiar kabiny: | 110 |
| Długość: | 1950 mm |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Grubość profili: | 17 mm |
| Szerokość profili: | 32 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Wykończenie profili: | Czarny |
| Regulacja na profilach: | 1190-1210 mm |
| Materiał uchwytów: | Brak uchwytu |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zanim kupisz kabinę prysznicową
Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że wymiary wybranej kabiny prysznicowej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Zazwyczaj podana szerokość to odległość do najbardziej wystającego jej elementu, którym w większości przypadków nie jest oś szyby! Często producenci podając wymiary kabiny kierują się rozmiarami brodzika prysznicowego, z którym może być ona skompletowana. Wówczas rozbieżności między rzeczywistymi wymiarami, a podanymi w nazwie produktu mogą wynosić nawet do 1.0 cm.
Jak uniknąć błędu?
Przed zakupem spójrz na rysunek techniczny. Zawiera on niezbędne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Pamiętaj również o tym, że chętnie pomożemy w zakupie. Zadzwoń lub napisz do nas.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)