Ścianka Prysznicowa Aero 110 Chrom "N" Nr Kat. Rea-K3021 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-K3021
- w tym przygotowanie przesyłki: 60,00 zł,
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną ściankę prysznicową. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Ścianka jest przystosowana do montażu na brodziku lub z odpływem liniowym. Została wykonana z wysokogatunkowego szkła hartowanego. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Odpowiednie brodziki i odpływy liniowe znajdą Państwo na innych naszych aukcjach. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.
Easy Clean
Powłoka Nano Easy Clean, którą pokryliśmy szyby na etapie produkcji, powoduje skraplanie wody na powierzchni szkła i jej spływanie wraz ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Dzięki temu bez problemu utrzymają Państwo nienaganną czystość w swojej łazience.
| Typ kabiny: | Narożna, Walk-in |
|---|---|
| Rozmiar kabiny: | 110 |
| Wysokość (mm) | 1950 mm |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Grubość profili: | 17 mm |
| Szerokość profili: | 32 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Wykończenie profili: | Chrom |
| Regulacja na profilach: | 1085-1110 mm |
| Materiał uchwytów: | Aluminium |
| System podnoszenia drzwi przy otwieraniu: | nie dotyczy |
| Zestaw uszczelek w komplecie : | Nie dotyczy |
| Możliwość montażu bez listwy progowej : | nie dotyczy |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Zanim kupisz kabinę prysznicową
Zanim dokonasz zakupu upewnij się, że wymiary wybranej kabiny prysznicowej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Zazwyczaj podana szerokość to odległość do najbardziej wystającego jej elementu, którym w większości przypadków nie jest oś szyby! Często producenci podając wymiary kabiny kierują się rozmiarami brodzika prysznicowego, z którym może być ona skompletowana. Wówczas rozbieżności między rzeczywistymi wymiarami, a podanymi w nazwie produktu mogą wynosić nawet do 1.0 cm.
Jak uniknąć błędu?
Przed zakupem spójrz na rysunek techniczny. Zawiera on niezbędne informacje, które rozwieją Twoje wątpliwości. Pamiętaj również o tym, że chętnie pomożemy w zakupie. Zadzwoń lub napisz do nas.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)