Umywalka Belinda Marble Matt - Nablatowa 46 Cm Nr Kat. Rea-U8702 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
291,87 zł
Cena
291,87 zł
Cena regularna:
291,87 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
278,04 zł
359,00 zł
Cena
359,00 zł
Cena regularna:
359,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
341,99 zł
+5%
Kod produktu: REA-U8702
duża ilość
Dostawa
od
110,00 zł
-
Kurier:
od
110,00 zł
-
Kurier:
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Umywalka Belinda Marble Matt - Nablatowa 46 Cm Nr Kat. Rea-U8702 Produkcji Rea
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Umywalka Belinda Marble Mat wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny kamień.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki (mm) | 460 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 320 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 125 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 105 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400