Umywalka Kelly Marmo - Nablatowa 49 Cm Nr Kat. Rea-U5052 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
275,61 zł
Cena
275,61 zł
Cena regularna:
275,61 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
262,59 zł
339,00 zł
Cena
339,00 zł
Cena regularna:
339,00 zł
-0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
322,99 zł
+5%
Kod produktu: REA-U5052
duża ilość
Dostawa
od
110,00 zł
-
Kurier:
od
110,00 zł
-
Kurier:
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Umywalka Kelly Marmo - Nablatowa 49 Cm Nr Kat. Rea-U5052 Produkcji Rea
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Opis produktu
Oferujemy innowacyjną oraz funkcjonalną umywalkę Rea Kelly, która urzeka swoją prostotą oraz smukłą formą. Jest to umywalka nablatowa, więc jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki (mm) | 490 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 380 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | 35 mm |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
Kupuj więcej, płać mniej!
Masz duży koszyk? Wybierz i skopiuj swój kod rabatowy poniżej.
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)
Skopiowano!
Koszyk od 2 500 zł
-50 ZŁ
ZYSK50
Skopiowano!
Koszyk od 5 000 zł
-100 ZŁ
ZYSK100
Skopiowano!
Koszyk od 10 000 zł
-200 ZŁ
ZYSK200
Skopiowano!
Koszyk od 15 000 zł
-300 ZŁ
ZYSK300
Skopiowano!
Koszyk od 20 000 zł
-400 ZŁ
ZYSK400