Umywalka Kelly Mini - Nablatowa 41 Cm Nr Kat. Rea-U8196 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-U8196
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Oferujemy innowacyjną oraz funkcjonalną umywalkę nablatową Kelly Mini, która urzeka swoją cienką linią za każdym razem. Umywalka jest nablatowa, jest zatem przystosowana do montażu na blacie lub szafce. Do produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości ceramiki sanitarnej w śnieżnobiałym kolorze. Jej nadzwyczajny wygląd idealnie wpasuję się do każdej łazienki.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 410 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 310 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 130 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 110 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)