Umywalka Queen White - Nablatowa 55 Cm Nr Kat. Rea-U1223 Produkcji Rea
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: REA-U1223
(DHL, Geis)
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest HAB Spółka z o.o.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis produktu
Nowoczesna umywalka Queen White, to połączenie wyszukanego kształtu misy z idealną ceramika i gładka powierzchnią. Queen to umywalka, którą montuje się bezpośrednio na blacie, dzięki czemu można zaaranżować łazienkę oszczędzając sporo miejsca. Charakterystyczny kształt sprawia, że jest ona ozdobą każdego wnętrza. Umywalka posiada otwór przelewowy.
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 550 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 415 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 140 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 115 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Po rozpakowaniu należy sprawdzić, czy produkt i akcesoria są w stanie nadającym się do użytku.
- Jeśli podczas transportu zostaną wykryte uszkodzenia należy skontaktować się ze sprzedawcą
- Producent nie odpowiada za uszkodzenia mienia, obrażenia ciała spowodowane niewłaściwą obsługą.
- W przypadku niewłaściwej obsługi gwarancja traci ważność
- Nie zezwala się na montaż i użytkowanie uszkodzonego produktu
Importer
Podlasiak Andrzej Cylwik sp. k.
ul.Przędzalniana 60
15-688 Białystok, Polska
Wpadło Ci w oko:
Innym spododobały się:
(Zniżki nie łączą się z kodami poszczególnych producentów)